Noorteinfo Rakvere Avatud Noortekeskuses

Kuidas veeta vaba aega? Millised võimalused on noortele Rakveres? Kuskohas saab õppida tantsima? Aga kus hoopis võitluskunste? Kus saab harrastada joogat? Kuskohas õppida flööti mängima?

Sul seisab ees erialavalik? Tahaksid saada piloodiks? Või tuletõrjujaks? Äkki hoopis noorsootöötajaks või loomaarstiks? Mõtiskled, kuhu edasi minna õppima, töötama?

Tahaksid teada, kuidas raha koguda? Sooviksid saada infot tervisliku toitumise kohta? Või hoopis selle kohta, kuidas liikluses ohutult käituda? Kui kõrgele peab kinnitama helkuri? Missugust turvavarustust vajad, kui sõidad mootorrattaga?

Vajaksid nõu vaimse tervise teemadel? Kellelegi muret kurta? Tahaksid teada, kuhu pöörduda, kui Sul on sõbra pärast mure? Sooviksid äkki hoopis rohkem teada inimõigustest?

Kõikidele nendele ja veel paljudele küsimustele leiad RANKist vastused, kuna meil on Sinuga jagada palju erinevat teavet, mis noorele inimesele vajalik! Astu läbi, tutvu materjalidega, aruta noorsootöötajaga. Kui vajad abi, et otsida lisainfot, oleme Sulle olemas ja aitame!

Organisatsioonid, mis RANKis oma infot jagavad:

Organisatsioonide nimekiri täieneb pidevalt!